Ana sayfa / Kurumsal

Hakkımızda

Tarihçe

''Firmamız KL PLASTİK ; 2008 yılında küçük ölçekli bir işletme olarak kurulmuştur...''

KP Plastik Enjeksiyon Elektirik Inşaat ve Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi Ticari ünvanı ile 2008 yılında Kartal ‘da kurulmuştur. 2016 Yılından itibaren Gebze Plastikciler Sanayi Bölgesinde faaliyetini sürdürmektedir.
Firmamız : KL Plastik markası ile Profil–PVC ve Cam balkon ürün gruplarına yönelik müşteri özel istekleri ve talepleri doğrultusunda tasarım , üretim ve saatış faaliyetlerimizi gerçekleştirmek için kurulmuştur.


''Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz değerlidir...''

Cam Balkon Ürünlerimizde uzun vadeli kullanımı sağlamak ve canlılığını yitirmemesi ve sararmasını önlemek için ultraviyole (UV) katkılı hammadde kullanılmaktadır.
Ayrıca müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, özel tasarım ve isteğe bağlı her türlü ekstrüzyon ve Enjeksiyon kalıp tasarımını bünyesinde ki Ar-Ge bölümünde hayata geçirip üretimini yapmaktadır.
Bünyesinde bulundurduğu eğitimli personel yapısıyla, meydana gelebilecek her türlü sektörel problemleri zamanında ve etkili bir şekilde çözebilme kabiliyetine sahiptir.
Makine parkımızda 10 adet Ekstrüzyon 2 adet Enjeksiyon makinesi mevcuttur. Sektör beklentileri doğrultusunda yeni makine ve ekipmanlar tedarik edilmektedir.